Reklam 1

7/29/2011

Limango Gerçeği, Yüzde 90'a varan indirim.

Hergün mailime Limango kampanya bilgisi geliyor genelde siliyorum geçen bir baktım bir üründe yüzde 90 a varan indirim. Yuh be 100 tlilik ürün 10 tlye satılabiliyor. Bu kadar büyük indirim olabilirmi gerçekten?  100 tlye satılıyorsa bu ürünün toptan cıkısı 30-40 tl olmalıdır.Bayiye gelişi 60 tl civarlarında olmalı bayide 100 tl gibi bir fiyata satabilmeli yeri gelince indirimle 70 tlye verebilmelidir. Genelde tanınmamış markaların ürünleri satılır neden? 

Fiyat karşılaştırma yapamazsınız çünkü bu ürünler başka yerde satılmaz da ondan. Pierre Cardin ayakkabı misal.  Pierre Cardin ne üretiyor?  Takım Elbise, halı,ev tekstili, ayakkabı gözlük vs vs.  Bir marka bu kadar farklı ürün üretiyorsa bu markaya nasıl güveneceğiz?  misal bir ayakkabı 200 tl değil 99 tl imiş.Yani yüzde 50 indirim var. Bence bu YALAN'dan başka bişi değil Bu ayakkabı 200 tl etmez. Yüzde 50 indirimle siz nasıl 99 tlye veriyorsunuz? zarar etmeniz gerekli bu durumda.Sanmıyorumki zarar eden bir kuruluşsunuz zarar etseneniz kimse sizi satın almak için ttaaa yurt dışlarından gelmez değilmi LİMANGO?

Buraya bakmakta da fayda var 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Tavsiyesi: 02 - Uzay Yolcuları

Bir otobüs yolcuğunda Türkçe dublajlı izlediğim bir filmdi. Çok iyi şekilde denk geldi aslında.İzlemek isteyip te bulamamıştım. İzlemenizi...