8/09/2011

Diş Macununun kilogramı ne kadar?

Evet sorum gayet açık bir markette KG bazında en pahalı ürün ne olabilir. Kahve deterjan baklava ceviz vsvsvs.. İnanmayabilirsiniz ama marketteki en pahalı ürünlerden biri Diş Macunudur.

Geçenlerde diş macunu almak üzere markete gittim. Üst raflardaki ürünler renkli ve ilgi çekici özelliklere sahipti. Fiyat etiketinde bir KG diş macununun 269 tl olduğunu görünce çok şaşırdım zira diş macunu gayet basit bir şekilde evde de yapılabilen bir şeydi.



1 kg diş macunu 270 tl . 1 kg et 30 tl   1kg kahve 50 tl . 1 kg baklava 20-40 tl  1 kg ceviz 35 tl olduğu ülkemizde bence gayet pahalı bir ürün.Aşağıda resimlerle ispatı sunulmuştur.
Bu arada pahalı ürün markasını resimde belirttim ama yazıda yazmıyorum zira diğer markalarında  yaklaşık fiyat aralığında ürünleri mevcut.




Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Rhinoceros pave yüzük

Rhino pave yüzük: 2009 da yaptığım bir model. Tamamen Rhino ile yapılmıştır. Taş çapı. 1mm 3d jewellery model